MŪSU NAKAMAS STARPTAUTISKAS SACENSĪBAS   

23.-24. MARTS 2019

RIGAS NATIONĀLĀ SPORTA MANEŽĀ

STARPTAUTISKAS BĒRNU UN JAUNIEŠU SPĒLES

BALTIC TIGER 2019

                                       TIKSIMIES RĪGĀ !!!

 

09-11 nobvembrī 2018 BALTIJA DZINTARA KAUSS 2018

Tradicionālais ikgadējais turnīrs notika Rīgas sporta manēžā. 15 klubu komandas no 6 valstīm piedalījās šajās sacensībās, kas veltītas ITF dibinātāja dzimšanas 100. gadadienai un Ģenerālam Choi Hong Hi un Latvijas Republikas neatkarības 100. gadadienai. Par medaļām cīnījās Krievijas, Somijas, Zviedrijas, Lietuvas, Igaunijas un Latvijas komandas. Pirmā komandas vieta un galvenā kausa izcīņa tika piešķirta sportistiem no KWON kluba (Igaunija). Īpašs paldies par konkursa atbalstu sponsoriem TORŅU saldumi, MEGO, ELPIS, Live Riga un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentam. Plašāka informācija par konkursu vietnē   http://www.ambercup.lv

           Dalībnieku komandas parstavniecība:           

2018.gada 1-2.jūnijs, Rīgas Nacionālā Sporta manēža norisinājās Starptautiskais Tekvon-do ITF komandu čempionāts “Open Rīga 2018”.

Pavisam turnīrā piedalījās 103 dalībnieki no 3 valstīm. Pārstāvētās valstis – Lietuva, Igaunija un Latvija. Pavisam piedalījas 15 komandas. Organizatoriskās komitejas un tiesnešu kolēģijas sastāvs – 26 cilvēki, 18 klubu treneri. Starptautiskā Taekwon-do ITF komandu čempionāta “Open Rīga 2018” komandu kopvērtējumā 1. vietu ieguva Latvijas sporta klubs “LTCS” no Rīgas. Otro vietu izcīnīja Latvijas sporta klubs “Hvarang” no Aizkraukles, taču 3. vietu - sporta klubs “Gintarinis Tigeras” no Lietuvas.

Zelts 2018.gada Eiropas čempionātā Latvijas sportistam Romualdam Krupenkovam! No 2018.gada 23-29.aprīlim Igaunijas pilsētā Tallinā norisinājās Tekvon-do ITF augstākā līmeņa sacensības
– Eiropas čempionāts, kurā piedalījās vairāk kā 800 sportisti pārstāvot 33 valstis. Mūsu izlases komandas sportists Romualds Krupenkovs spēja izcīnīt zelta medaļu un Eiropas čempiona titulu sparinga disciplīnā, svara kategorijā līdz 73kg. Tallinā Romualds uzlaboja savu iepriekšējo sniegumu, kad Grieķijā, arī Eiropas čempionātā, sīvā fināla cīņā un ar minimālu pārsvaru piekāpās pretiniekam no Skotijas un toreiz izcīnīja sudraba godalgu. Šajā gadā Tallinā spējis uzvarēt savus pretiniekus no Maķedonijas, Spānijas, Somijas un Rumānijas, pārliecinoši triumfēja savā svara  ategorijā un ļāva iespēju visiem klātesošajiem hallē Saku Suurhall izdzirdēt Latvijas Republikas valsts himnu.

31. Marts un 01. Aprīlis 2018 . Veiksmīgi aizvadīts starptautiskais Taekwon-do ITF turnīrs – “Baltijas Tīģerēns 2018”. Pavisam turnīrā piedalījās 402 dalībnieki no 4 valstīm. Pārstāvētās valstis – Lietuva, Krievija, Igaunija un Latvija,  Individuālas sacensības piedalījas 165 sportisti, komandu sacensībās piedalījās 27 komandas (108 sportisti).   Organizatoriskās komitejas un tiesnešu kolēģijas sastāvs – 40 cilvēki, klubu treneri – 22 cilvēki un 67 paraugdemonstrēšanas dalībnieki. Komandu kopvērtējumā 1. vietu ar 53 izcīnītām medaļām (23 zelta, 16 sudraba, 14 bronzas) ieguva sporta klubs “Katleri” no Igaunijas, Tallinas. Otro vietu ar 33 izcīnītām medaļām (11 zelta, 11 sudraba, 11 bronzas) – sporta klubs “LTCS” no Rīgas (treneri - Vjačeslavs Semenkovs, Armands Šļars, Šarmena Lukaševiča), taču 3. vietu ar 17 izcīnītām godalgotām vietām (8 zelta, 5 sudraba, 4 bronzas) izcīnīja sporta klubs “Kvon” no Igaunijas. Lasīt talāk...

Protokoli

Sudrabs un divas Bronzas no Pasaules Kausā pie Latvijas sportistiem. 2017.gada 1-3 decembrī, Minskā (Baltkrievijā) norisinājās atklātais Pasaules Taekwon-do Kauss 2017, kur piedalījās vairak ka 1500 sportistus no 36 valstim, ka arī mūsu Latvijas sportistu komanda. Pavisam no Latvijas startēja 9 sportisti, kuri piedalījas sparinga un Tul disciplīnās, bēt šoreiz vislabako rezultātu no mūsējiem paradīja Polina Medvedeva. Lielā konkurencē Tul disciplīnā viņa izcīnīja sudraba medaļu junioru divīzijā, starp melnajām jostām I-II.Dans. Sergejs Guščins (kadets, -55kg)  un Romans Izotovs (juniors, -69kg) lielā konkurencē spēji iekļūt pusfinālā sparingos. Ka rezultāts abiem ir bronzas medaļas. 

 2017.gada 6-7. oktobrī, Rīgas Nacionālā Sporta Manēžā tika aizvadīts starptautiskais Tekvon-do ITF turnīrs Latvijas Atklātais Baltijas Dzintara Kauss 2017, kurā piedalījās 16 klubu komandas no Krievijas, Baltkrievijas, Igaunijas, Somijas, Zviedrijas un Latvijas kopā virs 200 dalībniekus. Vislielāko uzvaru skaitu šajā turnīrā izcīnīja un galveno kausu  komandu kopvērtējumā ieguva sportistu komanda no Igaunījas. Otro vietu kopvērtējumā izcīnīja sporta kluba LTCS sportisti, savukārt, trešo vietu - sportistu komanda no Baltkrievijas.

3. Jūnijs 2017.gada Rīgas Nacionālā Sporta Manēžā norisinājās Bērnu un jauniešu spēles Baltijas Tīģerēns 2017, kurās piedalījās 162 sportistus no 10 klubu komandas no Lielbritānijas, Igaunijas un Latvijas. Vislielāko godalgoto vietu (39 medaļas) šajā turnīrā izcīnīja Tekvon-do sporta klubs no Rīgas – “LTCS” (12 zelta, 15 sudraba, 12 bronzas). Otrajā vietā ar 33 medaļām ierindojas Igaunijas sporta klubu komanda (15 zelta, 9 sudraba, 9 bronzas). Trešajā vietā ar 9 medaļām – sporta klubs “SONKAL” no Ikšķiles (3 zelta, 3 sudraba, 3 bronzas). Baltijas Tīģerēns saņēma Rīgas Domes Izglītības , Kultūras un Sporta departamenta atbalstu. protokoli

3. maijs 2017 Losanna, Šveicē. WTF un ITF federācijas presidenti satikas lai apspriest tuvaku sadarbībi starp diviem vadošiem pasaules organizācijas taekwondo nozarē.  Tikšanā piedalījās ITF presidents Prof. Ri Jong Sons un WTF presidents Čou Čungvons, ka arī SOK prezidents Tomas Bahs un SOK loceklis un godalgotais ITF presidents Prof. Čang Ungs. Šis sarunas notika draudzīgā un siltā atmosfērā.

 

24-30. aprīlī Lielbritānijā notiks Taekwîn-do ITF Eiropas Čempionāts

Latvijas komandas dalībnieki Eiropas čempionātā ir jau apzināti un atlasīti. Uz  šo brrīdi mūsu sportisti gatavojas startēt ieprikš sacensības Čēhijas Ātklata Čempionātā. Mūsu komandas satāvā ir sportisti kam jau aprīli ir jastartēt Eiropas Čempionātā Liverpūlē. Uz šo brīdī sportisti gatavojas 2017.g galvēnam sacensībām. Marta vidū, viņi piedalīsies starpposma starta Čehijas atklātā čempionātā. Mēs ceram, ka čempionāts Čehijā  būs laba sagatavošanas posms, pirms galvenām 2017.gada sacensībam Liverpūlē.

MŪSU PARTNIERI: