gallery/logo ltk_transparent
gallery/itf_official_logo
gallery/tiger2019

Rīgas Nacionālajā Sporta manēžā notika ikgadējais starptautiskais Tekvon-do turnīrs – bērnu un jauniešu spēles “Baltijas Tīģerēns 2019”.

Bērnu-jaunatnes sporta spēles “Baltijas Tīģerēns 2019” bērniem un jauniešiem vecumā  no 5-17 gadiem. Sacensību programmā pavisam 6 disciplīnas – formālie tehniskie vingrinājumi, brīvais sparings, komandu stafete, gladiatoru cīņas, sitienu spēka tests un sumāra sitienu energījas tests.

Turnīrs ir saņēmis atbalstu no Rīgas Domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta, kā arī no tādu sponsoru puses kā tirdzniecības tīkla “Mego”, „TORŅU ielas Saldumi”, „Elpis”, „Balticom”, no apsardzes firmas „Delta”. 

Vislielāko godalgoto vietu (35 medaļas) šajā turnīrā izcīnīja Igaunijas sporta kluba Katleri komanda no Tallinas (15 zelta, 11 sudraba, 9 bronzas). Otrajā vietā ar 18 medaļām ierindojas Sanktpēterburgas sporta klubs “Kwon-NEVA” (8 zelta, 5 sudraba, 5 bronzas). Trešajā vietā ar 19 medaļām – sporta klubs „LTCS” no Rīgas (7 zelta, 8 sudraba, 4 bronzas).  Dalībnieku komandas parstavniecība: Igaunija, Lietuva, Krievija, Latvija. Pavisam tika iesaistīti 304 dalībnieki.

“Baltijas Tīģerēns 2019” tika aizvadīts ļoti veiksmīgi un pozitīvā gaisotnē. Ar katru gadu šis turnīrs piesaista arvien vairāk jaunus dalībniekus un apmeklētājus. Paralēli tradicionālajām Tekvon-do ITF sacensību disciplīnām, Latvijas Tekvon-do federācija labprāt rīko aizraujošas gladiatoru cīņas un komandu stafeti bērniem, kura ar katru gadu paliek arvien interesantāka un neprognozējamāka. Latvijas Tekvon-do federācija apbalvo ne tikai uzvarētājus, bet katru turnīra dalībnieku ar neaizmirstamām piemiņas balvām, par ko vienmēr ir sajūsmā ne tikai mūs pašmāju sportisti, bet arī ārvalstu komandas.

 

Plašāka informācija / rezultāti / foto: www.btcup.lv

23-24. martā BALTIJAS TĪĢERĒNS 2019