gallery/logo ltk_transparent
gallery/itf_official_logo
gallery/img-3807

2019.gada 27.augustā, Tekvon-do ITF pasaules čempionātā, kurš norit no 24-30 augustam Bulgārijas pilsētā Plovdivā, Latvijas sportiste Polina Medvedeva (melnā josta 3 Dan), ir izcīnījusi sudraba medaļu un pasaules vice-čempiones titulu! Šī ir pirmā sudraba medaļa Tekvon-do ITF pasaules čempionātā Latvijas Tekvon-do federācijas 30 gadu vēstures laikā. Polina Medvedeva pārstāv Latvijas Tekvon-do Centrālo skolu (LTCS) un trenējas pie meistara Vjačeslava Semenkova (melnā josta, 8 Dan).

 

Šajā čempionātā piedalās vairāk kā 75 pasaules valstis. Sacensību disciplīna “Tul” (tehniskie kompleksi), kurā Polina izcīnīja sudraba medaļu ir sarežģītākā un atbildīgākā. Šajā disciplīnā sportisti demonstrē savu tehnisko spēju līmeni un meistarību. Tieši tādēļ, Polinas medaļa ir ļoti nozīmīga Latvijai un Latvijas Tekvon-do federācijai.

 

Pirmajā sacensību aplī mūsu sportistes pretiniece bija vadošā sportiste no Grieķijas Marazaki Lefkothea. Polina šajā cīņā izcīnīja ļoti pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 5:0. Otrajā aplī latviešu sportiste tikās ar spēcīgu pretinieci no Korejas Pak Nyom Won un tieši tāpat kā iepriekš, ar pārliecinošu rezultātu 5:0, izcīnīja uzvaru cīņā parādot augstu, Latvijas Tekvon-do skolas, meistarības līmeni. Čempionāta finālā mūsu sportiste tikās ar sacensību favorīti no Korejas Kim Il Hyang. Šajā cīņā ar rezultātu 3:2 mūsu sportiste piekāpās čempionei. Rezultātā, izcīnīta sudraba medaļa un pasaules vice-čempiones tituls!

 

Sparinga disciplīnā Polina Medvedeva, īzcīnīto punktu kopsummas rezultātā ieguva 8.vietu  un iekļuva stiprāko astotniekā. Pavisam grupā 21 dalībnieks.

 

Polina Medvedeva uz doto brīdi ir titulētākā Tekvon-do ITF sportiste Baltijas valstīs. Sportistes kvalifikācija 3 Dan, un izcīnītie tituli uz doto brīdi – Eiropas čempione, Eiropas vice-čempione, divkārtējā Eiropas čempionāta bronzas godalgas ieguvēja, Eiropas kausa un pasaules kausa čempione; Eiropas kausa bronzas godalgas ieguvēja; daudzkārtējā Latvijas čempione.

 

Pēc Latvijas Tekvon-do federācijas prezidenta, Meistara Vjačeslava Semenkova vārdiem: ”Pasaules čempionāts tika organizēts augstā līmenī. Stiprākie pasaules ITF tekvondisti demonstrēja savu meistarību, izrādīja cīņas garu, kā arī priecēja ar spilgtiem un skatāmiem priekšnesumiem laukumā. Tekvon-do ITF atbalstītāji no visas pasaules redzēja saspringtas cīņas septiņu dienu garumā”.

 

Pasaules čempionātā kategorijā “Juniori 14-15 gadi, jaunieši”, Latviju pārstāvēja Sergejs Guščins (melnā josta, 1 Dan). Sergejam dotais, tik augstās klases čempionāts, kļuva par debiju. Mūsu sportists parādīja labu rezultātu. “Tul” disciplīnā, ciešas konkurences apstākļos un pēc iegūtu punktu kopsummas, viņš izcīnīja 17.vietu (grupā vairāk kā 40 dalībnieki). Sparinga disciplīnā – spēja iekļūt spēcīgāko desmitniekā, rezultātā pēc izcīnīto punktu summas ieguva 10.vietu. Sergejs ir perspektīvs sportists un mēs esam pārliecināti, ka tuvākajā laikā viņš parādīs ļoti augstus rezultātus “A” klases turnīros.

 

“Mūsu sportistiem ir milzīgs potenciāls. Ir nepieciešams laiks, centība un vēlme uzvarēt, kā laukumā, tā arī dzīvē. Tekvon-do – tā ir filozofija, dzīvesveids, tā ir tieksme kļūt labākam visos virzienos. Tieši tādu principu mēs sniedzam mūsu audzēkņiem. Liels paldies visiem par atbalstu”, - atzīmēja Meistars Vjačeslavs Semenkovs.

 

PČ kopvērtējums - Latvijai ir 13. vieta!!!

 

Rezultāts sk.šeit

Latvijai satriecošs rezultāts Tekvon-do ITF pasaules čempionātā Bulgārijā!

gallery/img-3843
gallery/latvian team
gallery/img-1872
gallery/tvnet_logo